İnşaat sektöründe ağrılıklı çalışmalar; inşaat temel malzemesi olan  torbalı ve dökme çimentonun doğu ve güneydoğu bölgelerinin tamamına satışı ve sevkiyatı yapılmaktadır.

Sulama yapılarından; baraj inşaatlarına, bina inşaatlarından; kentsel altyapı inşaatlarına, yol inşaatlarından; endüstriyel yapılara kadar birçok farklı projeyi gerçekleştirebilme başarısını göstermiştir. Firmamız Doğu ve Güneydoğu Limak Çimento Ana bayiliğini yapmaktadır.

Firmamız özellikle çimento fabrikalarının hammadde ihtiyaçlarını karşılamakta olup özellikle  alçı taşı ,demir cevheri, kömür, alçı taşı, volkanik curuf, krom, boksit maden ocaklarını işletmektedir. Maden ocaklarımız Kurtalan, Şanlı Urfa, İslahiye Van, Şırnak Bitlis 'de faaliyet göstermektedirler.

İş hacmini artan oranlarda geliştirmeyi devam ettiren firmamız bugün; bölgede bulunan çimento fabrikalarını hammadde ihtiyacını tamamını karşılayacak kapasiteye ulaşmıştır.

Firmamız petrol ve ürünleri satışında OPET'in bayiliğini yapmaktadır.
Firmamız özellikle çimento fabrikalarının hammadde ihtiyaçlarını karşılamakta olup özellikle alçı taşı ,demir cevheri, kömür, alçı taşı, volkanik curuf, krom, boksit maden ocaklarını işletmektedir. Maden ocaklarımız Kurtalan, Şanlı Urfa, İslahiye Van, Şırnak Bitlis 'de faaliyet göstermektedirler. İş hacmini artan oranlarda geliştirmeyi devam ettiren firmamız bugün; bölgede bulunan çimento fabrikalarını hammadde ihtiyacını tamamını karşılayacak kapasiteye ulaşmıştır.
Firmamız petrol ve ürünleri satışında OPET 'in bayiliğini yapmaktadır.
Firmamız araç filosuyla bölgede nakliye ve diğer lojistik hizmetlerde büyük aşama kaydetmiştir. Her türlü lojistik ve nakliye hizmetinizi karşılayabilecek kapasitelere ulaşmış bulunmaktayız.
Firmamız Kipaş KÇS GAZBETON Ege Bölgesi Gazbeton distribörtörlüğünü yapmaktadır.